Inwestorzy indywidulani

Zapomnij o rachunkach za prąd!
Dzięki panelom fotowoltaicznym, które zamienią energię słońca w elektryczną będziesz mieć darmowy prąd przez cały rok. System jest skonstruowany tak, że w lecie produkujesz nadwyżki prądu, które potem możesz odzyskać w okresach o mniejszym nasłonecznieniu. Niewykorzystane nadwyżki energii możesz odsprzedać jako prosument.

Cztery proste kroki:

Krok 1 – bezpłatna analiza i konsultacja
Zgłoś się do nas, napisz, zadzwoń – przygotujemy specjalnie dla Ciebie koncepcję istalacji fotowoltaicznej.

Krok 2 – profesjonalny projekt i finansowanie inwestycji
Jeśli koncepcja będzie Ci odpowiadać, przygotujemy projekt i niezbędne dokumenty. Jeśli zechcesz – wskażemy i dobierzemy źródła finansowania. Pomożemy w niezbędnych formalnościach.

Krok 3 – montaż instalacji
To etap, w którym nie martwisz się niczym. Profesjonalnie zamontujemy elementy instalacji PV dostarczone przez naszych partnerów. Certyfikacja jakości, szkolenia, doświadczenie, entuzjazm i pomysłowość pozwalają spełnić najwyższe wymagania technologii i bezpieczeństwa. Urządzenia, które montujemy posiadają najwyższą skuteczność i zapewniają długi czas użytkowania (85% mocy po 25 latach użytkowania). Są praktycznie bezobsługowe, a ich efekt działania sprawdzisz on-line np. w telefonie.

Krok 4 – uruchomienie instalacji
Przygotujemy wszelkie dokumenty niezbędne do przyłączenia Twojej instalacji do sieci dystrybucyjnej wybranego zakładu energetycznego i przeprowadzimy Cię przez cały proces. To już koniec – Twoja idea, nasza energia, wspólny sukces!